Paracetamol coffeïne 500 mg/50 mg tabletten 20 stuks

Paracetamol coffeïne 500 mg/50 mg tabletten 20 stuks

Bij koorts en bij pijn

Paracetamol met Coffeïne is een geneesmiddel en heeft een pijnstillende en koortswerende werking.

Gebruiken bij:

  • Koorts en pijn bij griep en verkoudheid
  • Koorts en pijn na vaccinatie
  • Hoofdpijn
  • Kiespijn
  • Zenuwpijn
  • Spit
  • Spierpijn
  • Menstruatiepijn

Voor wie?

  • Voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar

Heeft u een vraag over uw persoonlijke situatie of wilt u meer informatie? Ga dan naar uw eigen apotheek.
w apotheek kan u een juist advies geven.

Of kijk voor meer informatie over de onderwerpen griep, verkoudheid en hoofdpijn of de werkzame stoffen in paracetamol en coffeine en paracetamol op apotheek.nl

 

U kunt hier de bijsluiter of patiëntinformatiefolder van dit product downloaden.

Livsane-OTC-Paracetamol-coffeine-tabletten-bijsluiter-def.pdf

Dosering

Wijze van gebruik

  • De tabletten heel, zonder kauwen innemen met een half glas water.
  • Tussen twee innamen moet minstens 4 uur liggen.

Zwangerschap
Dit middel kan worden gebruikt tijdens de zwangerschap. U moet de laagst mogelijke dosis gebruiken die uw pijn en/of koorts vermindert en gebruik dit middel voor zo kort mogelijke tijd. Neem contact op met uw arts als de pijn en/of koorts niet worden verlaagd of als u dit middel vaker moet gebruiken.

Borstvoeding
Paracetamol en coffeïne worden uitgescheiden in moedermelk, maar bij de gebruikelijke doses is tot nu toe geen schadelijke invloed op het kind gevonden. Livsane Paracetamol met Coffeïne 500 mg/50 mg tabletten kan voor korte tijd bij de gebruikelijke doses worden gebruikt door vrouwen die borstvoeding geven.

Lees voor het gebruik de bijsluiter

Let op:

  • Bewaren beneden 25 °C.
  • Bewaren in de oorspronkelijke verpakking.
  • Buiten het zicht en bereik van kinderen houden.
  • Gebruik dit geneesmiddel niet meer na de uiterste houdbaarheidsdatum. Die is te vinden op de verpakking na “Niet te gebruiken na:” of “Exp.”. Daar staat een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum.
  • Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak. Vraag uw apotheker wat u met geneesmiddelen moet doen die u niet meer gebruikt. Ze worden dan op een verantwoorde manier vernietigd en komen niet in het milieu terecht.

Welke stoffen zitten er in dit middel?
– De werkzame stoffen in dit middel zijn paracetamol en coffeïne.
– Elke tablet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne.
– De andere hulpstoffen in dit middel zijn: microkristallijne cellulose (E460), maïszetmeel, povidon (E1201), glycerol (E422), docusaat natrium, natriumcarboxymethylzetmeel (E466), siliciumdioxide (E551), magnesiumstearaat (E470B).

Allergie informatie:

Paracetamol coffeine

Kijk hier het instructiefilmpje